CITY TRAIL onTour w Trójmieście startuje 20 lipca!

CITY TRAIL onTour w Trójmieście startuje 20 lipca! Elektroniczne zapisy do trójmiejskiego biegu trwają do końca dnia w niedzielę, 16 lipca. Zobacz program!

City Trail onTour/ fot. Piotr Dymus

CITY TRAIL onTour: w dni powszednie

Biegi w ramach CITY TRAIL onTour odbędą się Lublinie, Warszawie, Olsztynie, Gdańsku, Bydgoszczy, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Łodzi  w dni powszednie, w godzinach popołudniowych. Trójmiejska impreza zaplanowana jest na 20 lipca w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym w Gdańsku – w okolicy AWFiS.

Zobacz też:

Zobacz też: TriCity Trail Maraton z metą w Wejherowie [ZDJĘCIA]

Zapisy przez internet na każdą imprezę kończą się zawsze na 4 dni przed zawodami, a więc dla Gdańska potrwają do końca dnia, w niedzielę – 16 lipca. Lista startowa będzie otwarta także w dniu zawodów. Na listach startowych jest łącznie ponad 3000 i 800 dzieci. W Trójmieście zapisało się dotychczas 169 dorosłych i 44 dzieci.

Opłata startowa za jeden bieg to 29 zł w przypadku płatności elektronicznej oraz 39 zł, jeśli zapisu dokonujemy w dniu zawodów. W CITY TRAIL Junior za udział w biegu trzeba zapłacić odpowiednio 7,5 lub 10 zł. Gdyby ktoś pokusił się o starty w więcej niż jednej lokalizacji opłata startowa za drugi i każdy kolejny bieg to 14,5 zł – z tą uwagą, że trzeba zapisać się przez internet od razu na każdą z imprez.

Start biegu głównego na 5 km odbędzie się o godz. 19:00. Od 17:30 będą trwały zawody dla dzieci i młodzieży na dystansach od 300 m do 2 km.

Cykl CITY TRAIL onTour jest zapowiedzią jesienno-zimowej edycji – Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden, która w Trójmieście rozpocznie się 1 października 2017 i potrwa do 11 marca 2018.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Sport dla Każdego. Zawody dla dzieci i młodzieży są współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej informacji znajduje się na www.ontour.citytrail.pl oraz na profilu imprezy na Facebook’u.

Program minutowy CITY TRAIL onTour w Gdańsku:

17:00 – otwarcie biura zawodów

17:30 – start kategorii D0 i D1 CITY TRAIL Junior

17:50 – start kategorii D2 CITY TRAIL Junior

18:10 – start kategorii D3 i D4 CITY TRAIL Junior

18:30 – zamknięcie biura zawodów

19:00 – start biegu głównego na 5 km

20:00 – dekoracja

Skomentuj: CITY TRAIL onTour w Trójmieście startuje 20 lipca!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*