"Na dywaniku" - Aleksandra Kuczkowska

Aleksandra Kuczkowska, Starostwo Powiatowe w Kartuzach – „Na dywaniku” [13.12.2018]

„Na dywaniku” – Aleksandra Kuczkowska. O działaniach Rady Organizacji Pozarządowych, a także o projektach dla zdrowia i funkcjonowaniu NGO w powiecie kartuskim rozmawiamy z Aleksandrą Kuczkowską, Dyrektorem Wydziału Ochrony Zdrowia i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Starostwa Powiatowego w Kartuzach.

"Na dywaniku" - Aleksandra Kuczkowska
„Na dywaniku” – Aleksandra Kuczkowska

Aleksandra Kuczkowska – „Na dywaniku”

16 grudnia na Rynku w Kartuzach odbędzie III Kaszubska Wigilia. Inicjatywa Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego, a współtworzona przez Starostwo Powiatowe w Kartuzach, Gminę Kartuzy i Kartuskie Centrum Kultury. Właśnie o działaniach Rady Organizacji Pozarządowych, a także o projektach dla zdrowia i funkcjonowaniu NGO w powiecie kartuskim rozmawiamy z Aleksandrą Kuczkowską, Dyrektorem Wydziału Ochrony Zdrowia i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Starostwa Powiatowego w Kartuzach.

III Kaszubska Wigilia już 16 grudnia

Odbywająca się w Kartuzach Kaszubska Wigilia, powoli staje się tradycją. Z roku na rok przyciąga coraz większość ilość mieszkańców naszego powiatu. To doskonała okazja by podzielić się ze znajomymi opłatkiem i spróbować domowych wypieków. III Kaszubska Wigilia już 16 grudnia na kartuskim Rynku.

Reklamy

Więcej o wydarzeniu TUTAJ.  

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*