Festiwal Ludzie dla Ludzi w nowej formule!

Festiwal Ludzie dla Ludzi w nowej formule!

Festiwal Ludzie dla Ludzi w nowej formule! Święto organizacji pozarządowych powiatu kartuskiego nie będzie odbywać się już w ramach Dni Powiatu Kartuskiego, ale jako osobne wydarzenie. Będzie to okazja do zapoznania się z działalnością organizacji, ale też do spędzenia czasu z rodziną w radosnej atmosferze.

Ludzie dla Ludzi - 1

Zdjęcie 1 z 9

O zmianie formuły festiwalu rozmawiano podczas ostatniego spotkania Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego. Oprócz członków rady, udział w spotkaniu wzięli także Wicestarosta Piotr Fikus, członek zarządu powiatu Iwona Formela, Dyrektor Wydziału Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi i Zdrowia Aleksandra Kuczkowska oraz Tadeusz Podymiak z Centrum Organizacji Pozarządowych w Kartuzach. 

Współtwórz Festiwal Ludzie dla Ludzi!

Festiwal Ludzie dla Ludzi odbędzie się najprawdopodobniej 7 września. Podczas wydarzenia nie zabraknie atrakcji przy stoiskach organizacji, ale także na scenie i wokół niej. Festiwal połączony zostanie z Powiatowym Forum III Sektora, podczas którego goście dyskutują na tematy ważne dla organizacji pozarządowych. 

Reklamy

Przy tej okazji, Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego serdecznie zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe powiatu kartuskiego do współtworzenia festiwalu. Jest to wyjątkowy dzień w roku, który pokazuje jaka niesamowita siła drzemie w NGO. Wszystkich zainteresowanych zapraszają do kontaktu: roppk@kartuskipowiat.com.pl

Do 11 lutego wnioski o dotacje

Do 11 lutego można jeszcze składać wnioski do powiatu kartuskiego o dotacje dla organizacji pozarządowym. Być może, miejscem realizacji któregoś z projektów będzie właśnie Festiwal Ludzie dla Ludzi. 

– Serdecznie zachęcamy organizacje pozarządowe do włączenia się w organizację Festiwalu Ludzie dla Ludzi. Czekamy na Państwa sugestie i propozycję, co do programu i organizacji wydarzenia. Przy okazji przypominam o trwającym konkursie o dotacje dla organizacji pozarządowych. Termin składania wniosków mija 11 lutego – zachęca i przypomina Aleksandra Kuczkowska, Dyrektor Wydziału Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Kartuzach. 

Festiwal Ludzie dla Ludzi z Perłą dla Życia

Zgodnie z założeniami spotkania, podczas festiwalu rozdane zostaną również Perły dla Życia, nagrody przyznawane wyróżniającym się rodzinom wielodzietnym oraz zastępczym z powiatu kartuskiego. Nagrody mają na celu promocję wielodzietności i rodzicielstwa zastępczego oraz docenienie codziennego trudu opieki i wychowania licznego potomstwa.

Zostaw 1% w powiecie kartuskim

Przypominamy także o akcji „Zostaw 1% w powiecie kartuskim”. Więcej o akcji tutaj: http://www.kartuskipowiat.com.pl/organizacje_pozarzadowe/organizacje_pozytku_publicznego/

Rada zachęca do zalajkowania strony na Facebooku i śledzenia działań Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego: https://www.facebook.com/Rada-Organizacji-Pozarządowych-Powiatu-Kartuskiego-147897369270089/

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*