Powiatowe Forum III Sektora już 8 czerwca! Organizatorzy zapraszają do udziału

Powiatowe Forum III Sektora już 8 czerwca! Organizatorzy zapraszają do udziału

Organizatorzy zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w konferencji Powiatowe Forum III Sektora, która odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2018 r. w Kartuzach i Zgorzałem. Tegoroczne forum w całości poświęcone będzie rozwojowi współpracy samorządów terytorialnych z organizacjami pozarządowymi w obszarze kultury.

Osoby, które chcą wziąć udział w konferencji proszone są o wypełnienie formularzy dostępnych pod linkiem. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Aby wziąć udział w obu częściach konferencji należy wypełnić obydwa formularze. Maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji pozarządowej.

Część I – Kartuzy

Konferencję podzielono na dwie części. Pierwsza cześć odbędzie się 8 czerwca w Kartuskim Centrum Kultury w Kartuzach i jest skierowana przede wszystkim do młodzieży. Organizatorzy chcą młodym osobom przybliżyć ideę i rolę działalności organizacji pozarządowych w życiu społecznym.

Reklamy

 

Część II – Zgorzałe

Druga część odbędzie się 8-9 czerwcaw Zgorzałem i będzie okazją do wspólnej dyskusji nad rozwojem współpracy samorządów z sektorem pozarządowym w zakresie kultury. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*