Kartuzy. Radny apeluje do mieszkańców: „Chciałbym być Waszym głosem…”

Kartuzy. Radny apeluje do mieszkańców: „Chciałbym być Waszym głosem…”

W związku z trwającymi pracami nad budżetem gminy Kartuzy na przyszły rok, radny Tyberiusz Kriger zachęca wszystkich mieszkańców gminy do zgłaszania swoich propozycji. „Dziś trudno przewidzieć, jak skoki cenowe będą kształtowały nasz budżet, ale podstawy tego, co chcemy zrobić, musimy przyjąć już teraz” – alarmuje rajca.

Jak informuje na swoich mediach społecznościowych kartuski radny Tyberiusz Kriger, rozpoczęły się prace nad opracowaniem projektu budżetu gminy Kartuzy na rok 2023.

W związku z tym rajca zachęca wszystkich do składania swoich propozycji. Czeka na pomysły mieszkańców w komentarzach, wiadomościach prywatnych czy mailowo pod adresem: tkriger@rada.kartuzy.pl

Reklamy

-To ważne byście zgłaszali swoje uwagi, sugestie i propozycje. Nie jestem w stanie dotrzeć do każdego mieszkańca, a jako radny chciałabym być Waszym głosem, dlatego zachęcam do współpracy – apeluje T. Kriger.

Zgłoszone pomysły zostaną przesłane do Urzędu Miejskiego i przedstawione burmistrzowi.

Zobacz również: Radni komentują sprawę remizy OSP: „Burmistrz nie dorasta strażakom do pięt…”

-Przyszły rok może być trudny. Dziś trudno przewidzieć, jak skoki cenowe będą kształtowały nasz budżet, ale podstawy tego, co chcemy zrobić, musimy przyjąć już teraz – dodaje radny. – Samorząd jest ustawowo zobowiązany do realizacji określonych zadań, dlatego zachęcam wszystkich do składania swoich propozycji.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*