Ci Panowie wiedzą wszystko o Garminach!

Ci Panowie wiedzą wszystko o Garminach!

Macie już zegarek Garmina? Jeśli nie, koniecznie odwiedźcie sklep SELEKT.online, znajdujący się tuż obok dworca PKP w Sopocie. Kuba i Paweł są fachowcami w temacie sprzętu tej marki, w związku z czym z pewnością pomogą Wam dokonać najlepszego wyboru. Chcecie dowiedzieć się więcej? Przeczytajcie artykuł!

Sopocki sklep SELEKT.online działa od stycznia 2019 roku, jednak doświadczenie Kuby i Pawła jeśli chodzi o sprzęt marki Garmin sięga blisko 15-tu lat. Obaj Panowie jednoznacznie stwierdzają, że zegarek od Garmina powinien być codziennym towarzyszem każdego z nas, bez względu na stopień aktywności sportowej. Dodają jednak, że Garmin to nie tylko sprzęt naręczny.

-Są to urządzenia proste w obsłudze, idealnie sprawdzające się w zmaganiach z trudami życia codziennego. Dają też dużo frajdy, bowiem wyposażone są w funkcje smart – mówi Kuba Dworniak. – Najlepszym potwierdzeniem moich słów są opinie użytkowników na całym świecie. Nie ma drugich takich zegarków.

-Na wielu płaszczyznach inni producenci „gonią” za rozwiązaniami, zastosowanymi wcześniej przez markę Garmin – twierdzi Paweł Wysocki. – Ważną rolę odgrywa również jakość tych urządzeń, które wykonane są z genialnych materiałów. Owszem, nie są najtańsze, ale idzie za tym nie tylko wspomniana najwyższa jakość wykonania, ale również wsparcia serwisowego czy oprogramowania.

Panowie ze sklepu SELEKT.online chętnie pośredniczą w kontakcie z serwisem, zarówno jeśli chodzi o sprzęt, kupiony w ich punkcie, jak też ten, zakupiony np. w markecie. Podkreślają, że ich hasłem przewodnim jest rozwiązywanie problemów klientów, a nie traktowanie ich po macoszemu.

 

-Warto dodać, że Garmin to sprzęt, który w pełni możemy dopasować do swoich oczekiwań – kontynuuje K. Dworniak. – Polecamy go nie tylko sportowcom, ale wszystkim  tym, którzy chcą monitorować swoją dzienną aktywność, a przy tym szukają eleganckiej biżuterii, która będzie cieszyć oko.

W spektrum klientów sopockiego sklepu wpisują się zarówno zaawansowani triatloniści, jak też osoby, mające ze sportem na  co dzień niewiele wspólnego. Zegarki Garmin to także świetne rozwiązanie dla rowerzystów, dla których jazda jednośladem stanowi formę rekreacji, czy też dla miłośników pieszych wędrówek. Więcej o zegarkach Garmina w kolejnych artykułach!

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*