Biżuteria z chirurgicznej stali – to stoisko jest na fali!

Biżuteria z chirurgicznej stali – to stoisko jest na fali!

Bransoletka, kolczyki a może zegarek? Jeśli szukasz którejkolwiek z tych rzeczy, koniecznie odwiedź stoisko Moniki Klinkosz i Rafała Sajewicza, oferujące biżuterię z antyalergicznej stali chirurgicznej. Znaleźć je można w różnych miastach na Pomorzu – w zależności od dnia tygodnia. Szczegóły w artykule!

Szukasz wysokiej jakości biżuterii ze stali chirurgicznej – antyalergicznej? Zastanawiasz się, gdzie taką możesz kupić? Zależy Ci na szerokim spektrum wyboru? Już odpowiadamy – znajdziesz ją na stoisku, prowadzonym przez Monikę Klinkosz i Rafała Sajewicza. Stoisko, w zależności od dnia tygodnia, pojawia się w miastach, takich jak Kartuzy, Rumia, Chwaszczyno, Kościerzyna czy Starogard Gdański.

W „stolicy Kaszub” spotkać ich można w każdy poniedziałek i czwartek obok dyskontu „Biedronki” przy ulicy Wzgórze Wolności. Dla grup powyżej 10 osób organizują także pokazy domowe. Dlaczego warto skorzystać z ich oferty? Oczywiście dlatego, że nie ma lepszej! Ale również dlatego, że właściciele stoiska to profesjonaliści, którzy nie tylko doradzą, ale również uświetnią samopoczucie każdego ze swoich klientów, „zarażając” go pozytywną energią.

Reklamy

W asortymencie M. Klinkosz i R. Sajewicza znaleźć można między innymi: bransoletki, kolczyki, łańcuszki, a także zegarki – zarówno dla mężczyzn, jak też dla kobiet. Biżuteria ze stali chirurgicznej to także idealny pomysł na prezent, na przykład z okazji urodzin lub dla „drugiej połówki”. Masz pytania? Odezwij się do właścicieli stoiska za pośrednictwem ich Facebookowej strony lub pod numerami telefonów: 578 000 935, 609 641 447.

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*