Nowe zegarki Garmina podbijają Rynek. Zobacz, dlaczego warto kupić!

Nowe zegarki Garmina podbijają Rynek. Zobacz, dlaczego warto kupić!

Epix z AMOLED-owym ekranem, niezawodny Fenix, a może kozacki Tactix? Wśród nowych zegarków „ze stajni” marki Garmin, które w tym roku weszły na rynek, każdy znajdzie coś dla siebie. O szczegółach opowiada Kuba Dworniak ze sklepu SELEKT.online w Sopocie, wyspecjalizowanego partnera marki Garmin.

O sklepie SELEKT.online, jak również o jego asortymencie, pisaliśmy w ubiegłym roku. Pracujący tam Kuba i Paweł to zapaleni miłośnicy marki Garmin, oferujący profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego zegarka. Produkty Garmin to jedyne prawdziwe inteligentne zegarki multisportowe, które dalekie są od określeń typu „zabawka” bądź „chiński gadżet”.

W tym roku na rynku pojawiły się nowe zegarki marki Garmin z serii Fenix, Epix, Instinct oraz Tactix. W tzw. Fenixach oraz Instinctach wyróżnić należy zegarki z dopiskiem S w nazwie, charakteryzujące się mniejszą kopertą, wyświetlaczem i baterią, ale jednocześnie zdecydowanie bardziej pasujące do delikatnej kobiecej ręki.

Reklamy

W zegarkach z serii Fenix oraz Tactix nie brakuje też czasomierzy z większą kopertą – 51-milimetrową. Takie zegarki będą doskonale się prezentować na dużych męskich rękach, a polecane są wszystkim tym, którym nie straszna jest jakakolwiek outdoorowa przygoda.

Seria Epix zaś to jedyne zegarki marki Garmin z popularnym wyświetlaczem AMOLED, od którego trudno oderwać wzrok. Cechuje się on bowiem pięknymi, żywymi kolorami. Zegarki Epix 2 gen. występują w standardowym rozmiarze koperty – 47 milimetrów. A dlaczego warto zainwestować w sprzęt „ze stajni” Garmina?

-To nie tylko doskonałe zegarki sportowe, które będą służyć wszystkim, którzy wyczynowo uprawiają sport. To również piękna, zarówno męska, jak również damska, biżuteria, która poprawia nasze samopoczucie i pozwala nam monitorować nasz tryb życia – przekonuje Kuba Dworniak ze sklepu SELEKT.online. – To produkty, które są bardzo długo na rynku i cieszą się bardzo dobrą renomą.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*