Kolejne nowości w zKaszub.info – podcasty, poradniki i nowe odcinki autorskich programów

Kolejne nowości w zKaszub.info – podcasty, poradniki i nowe odcinki autorskich programów

Nie spoczywamy na laurach – po dobrze przyjętych programach z cyklu „Brodacz pyta” i „Pretekst do rozmowy” czas na kolejne nowości na łamach zKaszub.info. Nie zabraknie ciekawych poradników i podcastów. Więcej w artykule!

Podcastujemy na Kaszubach…

…czyli autorskie podcasty portalu zKaszub.info, będące swego rodzaju rozwinięciem rozmów, prowadzonych w programach „Pretekst do rozmowy” oraz „Brodacz pyta”. W pierwszych trzech udział weźmie Adam Kowalewski, psycholog. Porozmawiamy o genezie hejtu, zdradach i budowaniu relacji w związku oraz polityce, która w ostatnim czasie wkradła się w życie polskiego społeczeństwa. Odcinek „Brodacza…” z Adamem Kowalewskim obejrzeć można TUTAJ.

A co powiesz o…?

…czyli cykl podcastowych pogadanek, serwowanych przez Adriana Balina, dziennikarza radiowego i podróżnika, który mówi o sobie, że jest „prostym człowiekiem, mówiącym o prostych rzeczach”. Niegdyś „A co powiesz o…?” było częścią ramówki stacji Gdynia Radio, teraz debiutuje na zKaszub.info. Autor dzieli się luźnymi przemyśleniami na najróżniejsze tematy, od filozoficznych zagadnień po namacalne problemy dnia codziennego.

Garmin od A do Z…

…czyli seria artykułów-poradników, dotyczących sprzętu, a przede wszystkim zegarków sportowych marki Garmin. Będą one realizowane przy współpracy ze sklepem SELEKT.online z Sopotu, wyspecjalizowanym partnerem Garmina. Poradniki będą częścią kategorii „Zdrowy Styl Życia”, w której obecnie znaleźć można m. in. artykuły dietetyka i trenera personalnego Wojtka Sankiewicza, cieszące się olbrzymią popularnością. Jeden z nich przeczytać można TUTAJ.

Nowe odcinki „Brodacza…” i „Pretekstu”…

…a więc coś, na co wszyscy czekają! Po bardzo dobrze odebranych pierwszych odcinkach naszych autorskich programów, czas na nagranie kolejnych. Więcej na ten temat wkrótce. Najchętniej oglądany odcinek „Pretekstu do rozmowy” do tej pory znaleźć można TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*