Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego o zbliżającym się festiwalu i projekcie dla uczniów

Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego o zbliżającym się festiwalu i projekcie dla uczniów

19 stycznia w siedzibie Fundacji Słoneczne Wzgórze w Stężycy odbyło się kolejne spotkanie Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego.

no images were found

Podczas spotkania sporządzono harmonogram kolejnych spotkań na 2018 roku. W najbliższym czasie, planowana jest także ankieta wśród organizacji pozarządowych dla zweryfikowana rzeczywistej liczby aktywnie działających organizacji w powiecie kartuskim. W trakcie obrad poruszono także m.in. temat wspólnego projektu organizacji pozarządowych dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych w powiecie kartuskim (szczegóły niebawem), a także rozpoczęto pierwsze przygotowania do zbliżającego się Festiwalu „Ludzie dla Ludzi”. 
 
Przy tej okazji, Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego wspólnie z Wydziałem Ochrony Zdrowia i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi zachęca organizacje do zgłaszania informacji o organizowanych lub współorganizowanych przez organizacje wydarzeń ogólnodostępnych o zasięgu powiatowym, które można wpisać do wspólnego kalendarza wydarzeń na stronie internetowej powiatu kartuskiego. W informacji należy podać datę wydarzenia, godzinę (o ile jest już zaplanowana) oraz kto jest organizatorem. Można przesłać także krótką informację o wydarzeniu oraz plakat. Informacje te można przesyłać przez cały rok. Zastrzegamy sobie prawo do nie zamieszczenia wydarzenia, jeżeli jego zasięg nie ma charakteru powiatowego. Informacje należy wysyłać na adres e-mail: zdrowie@kartuskipowiat.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*