Fot.: facebook/PrzyjacieleIzy

Przyjaciele Izy: zbiórka na turnus rehabilitacyjny

Izabela Tomaczkowska, 23-letnia mieszkanka gminy Stężyca cierpi na neuropatie czuciowo-ruchową, przewlekłą niewydolność oddechową. Odkąd skończyła 5 lat oddycha za nią respirator. Teraz potrzebuje wsparcia, aby udać się na turnus rehabilitacyjny. Apelują o nie Przyjaciele Izy!

przyjaciele izy
Fot.: facebook/PrzyjacieleIzy

Przyjaiele Izy: kasa potzebna na rehabilitację

Przyjaciele Izy proszą  o wsparcie. Pieniądze potrzebne są na wyjazd Izy na turnus rehabilitacyjny!

Izabela urodziła się zdrowa, jednak w dzieciństwie często doskwierały jej infekcję dróg oddechowych. Wwieku 5 lat po zapaleniu płuc została podłączona do respiratora, i niestety zostało tak do dziś. Teraz stara się zebrać pięniądze, aby udać się na turnus rehabilitacyjny, na który podczas swojego 23 letniego życia udała się dotychczas tylko jeden raz.

Reklamy

 

 

 

Przyjaciele Izy na FB

Na facebooku można znaleźć profil Przyjaciele Izy https://www.facebook.com/Przyjaciele-Izy-1838869682992737/, za jego pośrednictwem dziewczyna opisuje swoje przeżycia i pokazuje jak wygląda m.in.: jej rehabilitacja, oraz nauka w domu.

Zobacz też:  Studnia Talentów w Somoninie odbyła się już po raz szósty [ZDJĘCIA]

Aby wesprzeć Ize wystarczy zbierać plastikowe nakrętki, oraz wpłacać nawet najdrobniejsze sumy na jej konto na stronie pomagam.pl https://pomagam.pl/ruch0soe . Kwota, która jest potrzebna Izie to 70 000 zł, dzięki temu będzie mogła walczyć o lepsze życie. Każdy może pomóc!

Punkty zbiórek nakrętek: Kościerzyna – sklep ABC, Butik Wiktoria, Przedszkole Bluebell, Centrum Helen Doron, Gina Piacci.

Skomentuj: Przyjaciele Izy: zbiórka na turnus rehabilitacyjny

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*