Kolejne osoby poszukiwane zatrzymane. Wśród nich m. in. handlarz narkotykami

Kolejne osoby poszukiwane zatrzymane. Wśród nich m. in. handlarz narkotykami

W miniony weekend kartuscy policjanci zatrzymali cztery osoby poszukiwane. W czynnościach związanych z zatrzymywaniem tych osób brali udział funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego oraz dzielnicowi. Wśród nich byli sprawcy między innymi takich czynów jak uszkodzenie ciała, niealimentacja czy handel narkotykami.

Policjanci w miniony piątek zatrzymali dwie osoby poszukiwane. Pierwszy to 63-latek, który miał do odbycia 8 miesięcy kary pozbawienia wolności za niepłacenie alimentów. Drugi zatrzymany przez policjantów trafił do aresztu na 10 miesięcy za uszkodzenie ciała.

Z kolei w niedzielę o godzinie 11 policjanci kartuskiej patrolówki zatrzymali poszukiwanego, 44-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. Mężczyzna także nie płacił alimentów i teraz ma do obycia 6 miesięcy więzienia.

Reklamy

Tego samego dnia po 13 w ręce policjantów wpadł 32-latek poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Za mieszkańcem powiatu kartuskiego wystawiony był list gończy. Mężczyzna handlował narkotykami i teraz ma do obycia 1 rok i 8 miesięcy więzienia.

Wszystkie osoby zatrzymane zostały doprowadzone do Aresztu Śledczego w Gdańsku, gdzie odbędą kary pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*