Magdalena Bereda, Strongmani i Tiktokerzy już w niedzielę w Żukowie!

Magdalena Bereda, Strongmani i Tiktokerzy już w niedzielę w Żukowie!

Już w niedzielę, 2 czerwca, w Parku nad Jeziorkiem w Żukowie odbędzie się 5. Dzień Dziecka. Nie zabraknie wielu atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych, a także koncertów i sportowych emocji.

Już po raz 5. w Żukowie odbędzie się Dzień Dziecka. Organizatorzy ponownie przygotowali bogaty program wydarzenie, mnóstwo atrakcji oraz konkursów. 

Przed nami m.in. Zawody Strongman, a także V Rodzinne Mistrzostwa AutoMiras. Podczas turnieju dla całych rodzin do wygrania będą niezwykle atrakcyjne nagrody: pobyt w hotelu Niedźwiadek, dwa rowery marki Skoda oraz auto klasy premium na weekend. 

Reklamy

Wydarzenie połączone będzie także z Festynem Integracyjnym „Jesteśmy wśród Was”, a tak konkurs na najlepsze bajkowe przebranie. 

Na scenie Felivers i Magdalena Bereda

Nie zabraknie także muzycznych występów. Obecni będą mogli zobaczyć popularnych „tiktokerów” na specjalnej strefie face to face. Natomiast na scenie głównej wystąpi zespół Felivers oraz Magdalena Bereda. 

Felivers to polski boysband z Sochaczewa. Dużą popularność zyskali po wykonaniu coveru utworu „Can We Dance!”, zespołu The Vamps.

Magdalena Bereda to obecnie jedna z najpopularniejszych youtuberek wśród polskich piosenkarek. Znana z wykonania wielu coverów wielu znanych piosenek. Od pewnego czasu prezentuje swoje własne utwory. 


Do Żukowa zapraszają organizatorzy: Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, SOSW w Żukowie, AutoMiras, Makurat Invest i ToczekStrong. Wydarzenie odbywa się pod patronatem medialnym zKaszub.info.

Tak było w 2017 roku:

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*