Podsumowanie walk na Fantom Bull Fight

Podsumowanie walk na Fantom Bull Fight

Gala Fantom Bull Fight już za nami, a więc czas na krótkie podsumowanie pojedynków zawodników z Fantom MMA Kartuzy. Jak podkreśla trener Zbyszek Hormański, walki były bardzo widowiskowe, a zwycięstwo w swoich starciach odnieśli Błażej Wiczling oraz Kamil Smętoch.

Błażej Wiczling zakończył swój pojedynek przed czasem, wygrywając duszeniem zza pleców. Tomek Sonntag przegrał swój pojedynek po ciężkiej walce na punkty.

Bartosz Smętoch przegrał swoją piękną walkę na kartach sędziowskich. Kamil Kuszaj po emocjonującym pojedynku przegrał niestety na punkty.

Reklamy

Zobacz również: Zbyszek Hormański: „Początki, kiedy MMA w Polsce powstawało, były trudne..”

Kacper Wydrowski po wyrównanej batalii musiał uznać wyższość rywala, przegrywając na punkty. Kamil Smętoch wygrał swoją walkę przez TKO.

-Panowie pokazali charakter i serce do walki, walcząc do ostatniej sekundy, za co wielkie gratulacje – mówi trener Fantom MMA Kartuzy Zbyszek Hormański. – To prawdziwi wojownicy i cieszymy się, że mamy takich podopiecznych. Co do gali uważamy, że odnieśliśmy sukces, spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym odbiorem, co nas bardzo cieszy. Walki były naprawdę widowiskowe.

Patronami wydarzenia byli: Wojciech Kankowski, burmistrz Żukowa oraz Bogdan Łapa, starosta kartuski, a głównym organizatorem: Fundacja Fantom oraz KTZ Managment Karol Zamorski.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*