fot. Rebelia Kartuzy

Podopieczni Fantom MMA oraz Rebelii ze zwycięstwami na szczeblu wojewódzkim

Kooperacja kartuskich klubów kwitnie. Pierwsze sukcesy z niej wynikające można było dostrzec na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Grapplingu i Kickboxingu. Zawody w Prabutach przyniosły 14 zwyciężonych walk na 26 rozegranych.

no images were found

W miniony weekend w Prabutach odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Grapplingu i Kickboxingu. Na zawody zorganizowane przez klub Polonia Prabuty wraz z Pomorskim Okręgowym Związkiem Kickboxingu zjechało bagatela 160 zawodników z 20 klubów. Zawody odbywały się we wszystkich grupach wiekowych na matach tatami oraz judo.

Do Prabut na inaugurację roku zjechała mocna 26 osobowa grupa zawodników Kaszubskiego Centrum Sportów. Podopieczni Zbigniewa Hormańskiego z Fantom MMA Kartuzy oraz wojownicy Rebeli Kartuzy pod wodzą Patryka Zaborowskiego. Zanotowali 14 zwycięstw z 26 walk. W teamie mieszanych sztuk walki Fantomu najlepiej spisali się wygrywając swoje pojedynki Paweł Chorobiński, Kamil Smętoch, Damian Rakowski, Mateusz Czarnecki.

Reklamy

Równie dobrze spisali się zawodnicy Rebelii Kartuzy wygrywając 10 z 16 walk. Dobre pojedynki zanotowali debiutujący jak i doświadczeni zawodnicy. Zwycięzcami zostali: Armin Wilczewski, Marcin Treder, Paweł Grzenia, Karol Socha, Michał Konkel, Kamil Mateja, Bartłomiej Leykowski, Nikodem Bigus, Adam Kryszewski oraz Patryk Bergański.

Taki wynik nie byłby możliwy gdyby nie obopólne zaangażowanie obu drużyn oraz wymiana myśli trenerskich. Współpraca pomiędzy Rebelią a Fantomem nabiera rozpędu. Na pewno w nie długim czasie znowu będzie głośno o tym duecie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*