Fot.: mat. prsowy

Pływalnia Osowa: otwarcie w piątek, 21 kwietnia

Pływalnia Osowa, administrowana przez Gdański Ośrodek Sportu, otwarta zostanie w piątek, 21 kwietnia. Obiekt wzorowany jest na pływalni w Kokoszkach. Podobnie będą wyglądały pływalnie, które powstaną na Stogach i a Oruni.

Pływalnia Osowa
Fot.: mat. prasowy

Pływalnia Osowa: otwarcie

Pływalnia Osowa w pierwszym miesiącu funkcjonowania będzie otwarta przez 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 – 22.00. W tym okresie wejście będzie kosztowało zaledwie 5 PLN. Później godziny otwarcia ulegną zmianie. W czasie roku szkolnego pływalnia będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 6.20 – 22.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 7.00 – 22.00.

Sprawdź: Kolejne zwycięstwo GKS Żukowo

Godziny 7.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku przeznaczone są dla uczniów szkół. W okresie wakacyjnym pływalnia będzie dostępna wg harmonogramu, który GOS udostępni wkrótce.

Pływalnia Osowa: atrakcje

  • basen pływacko – rekreacyjny o wymiarach 25 m x 12,5 m z czterema torami o głębokości od 1,1 m do 1,8 m
  • strefa rekreacyjna o głębokości od 1,1 m do 1,22 m z urządzeniami do masażu: masaż ścienny 3 stanowiska po 2 dysze, masaż karku szeroki, masaż karki wąski, gejzer, ławeczka masażu powietrznego – 3 stanowiska
  • basen rekreacyjny o wymiarach 12,5 m x 5 m i głębokości od 0,8 m do 0,9 m z atrakcjami wodnymi: masaż karku szeroki, masaż karku wąski;
  • wanna z hydromasażem o głębokości od 0,65 m do 0,85 m.

Pływalnia została dostosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Do wejścia prowadzi rampa podjazdowa, w budynku znajduje się dostosowany węzeł sanitarny i szatniowy, a na hali basenowej samoobsługowy dźwig ułatwiający samodzielne wejście osoby niepełnosprawnej do basenu.

Skomentuj: Pływalnia Osowa: otwarcie w piątek, 21 kwietnia

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*