Kolejne zwycięstwo GKS Żukowo

GKS Żukowo zmierzył się w emocjonującej walce z WKS Śląsk Wrocław. Mecz odbył się 9 kwietnia na żukowskiej hali widowiskowo-sportowej. Szczypiorniści z Żukowa odnieśli trzecie z rzędu zwycięstwo, i są coraz bliżej osiągnięcia celu jakim jest utrzymanie się w I lidze.

gks zukowo 2

Zdjęcie 1 z 3

GKS Żukowo

Szczypiorniści z GKS-u po dwóch kolejnych zwycięstwach w lidze, byli nastawieni do meczu z WKS-em bardzo bojowo. Od początku spotkania zabrali się za zdobywanie przewagi, która na koniec pierwszej połowy sięgnęła 4 bramek, przy rezultacie 18:14.

Zobacz: Żukowski Budżet Obywatelski: przygotowania do drugiej edycji

Jednak goście ze Śląska nie złożyli broni, i w drugiej połowie ostro zabrali się za odrabianie poniesionych strat. Końcówka meczu była tak nerwowa, że większość kibiców na trybunach obejrzała ją na stojąco. Na 10 sekund przed końcową syreną Filip Wiczkowski ulokował piłkę w siatce i mecz szczęśliwie skończył się wynikiem 32:31 dla gospodarzy. Zwycięstwo GKS Żukowo zapewniło drużynie 11 miejsce w tabeli.