Martyna, Julia i Liliana pierwszymi dziećmi narodzonymi w 2019 roku!

Martyna, Julia i Liliana pierwszymi dziećmi narodzonymi w 2019 roku!

Trzy dziewczynki – Martyna Garska, Julia Szarejko oraz Liliana Bandorowicz – to pierwsze dzieci, jakie zostały powitane w kartuskim szpitalu w 2019 roku. Dziewczynki oraz ich rodziców z gratulacjami w środę odwiedził Starosta Bogdan Łapa oraz przewodniczący Rady Powiatu Kartuskiego Mieczysław Woźniak.

pierwsze niemowlaki 2019
Martyna Garska, córka Joanny i Arkadiusza z Sierakowic

Tradycyjnie już na początku władze powiatowe odwiedziły Powiatowe Centrum Zdrowia w Kartuzach by przywitać  pierwsze noworodki, które narodziły się w tym roku. Rankiem 1 stycznia na świecie pojawiły się trzy dziewczynki – Martyna, Julia oraz Liliana. Ich rodzice otrzymali z rąk Starosty Bogdana Łapy oraz przewodniczący Rady Powiatu Kartuskiego Mieczysław Woźniak serdeczne gratulacje.

Trzy dziewczynki

Najwcześniej bo o 4.15 na świecie pojawiła się Martynka Garska – córeczka Joanny i Arkadiusza z Sierakowic. Dziewczynka ważyła 3 550 g i mierzyła 55 cm. Jest to drugie dziecko w rodzinie.

pierwsze niemowlaki 2019
Julia Szarejko, córka Iwony i Mateusza z Gdańska

Następnie narodziła się Julia Szarejko,  córeczka Iwony i Mateusza z Gdańska. Urodziła się o 7.20 pierwszego stycznia. Ważyła 3 350 g i mierzyła 56 cm.

Trzecim dzieckiem, które urodziło się 1 stycznia w kartuskim szpitalu jest Liliana Bandorowicz – córeczka Dominiki i Dawida z Przodkowa. Urodziła się o godz. 10.30. Ważyła 3 000 g i mierzyła 55 cm. Jest to drugie dziecko w rodzinie.

pierwsze niemowlaki 2019
Liliana Bandorowicz, córka Dominiki i Dawida z Przodkowa

Jeden Komentarz

  1. brawo !!! dziewczynki zawsze są szybsze i lepsze od chłopaków po prostu dziewczyny góra i tak trzymać – my zawsze rodzimy się pierwsze i witamy Nowy Rok, chłopaki są zawsze za nami hehehehehe. BRAWO DZIEWCZYNY !!!!!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*