Zadzwoniła na 112 i zgłosiła kradzież tablic rejestracyjnych. Zdemontował je mąż, bo była pijana

Zadzwoniła na 112 i zgłosiła kradzież tablic rejestracyjnych. Zdemontował je mąż, bo była pijana

35-latka w niedzielny wieczór zadzwoniła na numer alarmowy 112 i zgłosiła kradzież tablic rejestracyjnych. Jak się okazało, tablice zdemontował mąż zgłaszającej, by ta nie jeździła pod wpływem alkoholu. Policjanci zatrzymali 35-latkę, a badanie alkomatem wykazało, że ma ona w organizmie 2 promile alkoholu.

Wczoraj wieczorem na numer alarmowy zadzwoniła 35-letnia obywatelka Ukrainy, która zgłosiła kradzież tablic rejestracyjnych. Kartuscy kryminalni ustalili, że tablice rejestracyjne zostały celowo zdemontowane przez właściciela pojazdu, którym jest mąż zgłaszającej.

Jak się okazało 31-latek zrobił to, by jego żona nie prowadziła pojazdu pod wpływem alkoholu. Mundurowi tego samego wieczoru zatrzymali 35-latkę, która podróżowała volkswagenem. Od kobiety wyczuwalny był silny zapach alkoholu.

Reklamy

Badanie alkomatem wykazało, że kobieta ma w swoim organizmie 2 promile. 35-latka została zatrzymana i przewieziona do kartuskiej komendy, gdzie dziś zostanie przesłuchana. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*