Kartuzy. Hewmed poleca Power Jogę i Kids Jogę

Kartuzy. Hewmed poleca Power Jogę i Kids Jogę

Wakacje dobiegły końca, ale Hewmed – klinika zdrowia i dobrego samopoczucia w Kartuzach nie zwalnia tempa. Przygotowała kolejne nowości, które pomogą wszystkim wejść w jesienny tryb działania – Power Joga i Kids Joga.

Power Joga

Vinyasa Power Joga jest to dynamiczna odmiana jogi, idealna dla fanów intensywnych form ruchu. Dzięki Power Jodze nie tylko poczujesz flow i lekkość, ale również wzmocnisz całe swoje ciało, przyspieszysz metabolizm, zredukujesz tkankę tłuszczową, poprawisz koordynację i wytrzymałość. Redukcja stresu, spokój ducha i ogrom endorfin gwarantowany.

Reklamy

Zajęcia będą się odbywać w poniedziałki o godzinie 17.

Kids Joga

Joga jest dla wszystkich, jest więc także dla najmłodszych joginów. Serdecznie zapraszamy na zajęcia Jogi dla dzieci (6-12 lat).

Dzięki jodze dzieci będą mogły poznawać nowe wzorce ruchowe, ciekawe figury jogowe (asany), będą kształtować prawidłową postawę ciała, umiejętność skupienia, relaksacji, a także nauczą się, jak prawidłowo oddychać i radzić sobie ze stresem. Zajęcia będą się odbywać w formie zabawy, z wykorzystaniem różnego rodzaju pomocy, m.in. kart, dzwonków, relaksującej muzyki.

Zajęcia będą się odbywać w piątki o godzinie 16.

Koszt zajęć:

140zł – karnet 5 wejść

40zł – wejście jednorazowe

Do zapisów zapraszamy na ul. Zamkową 4 w Kartuzach, bądź telefonicznie: 733 108 777

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*