Maturzyści mówią „do widzenia” sierakowickiemu ZSP

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach odbyło się uroczyste zakończenie szkoły przez tegorocznych maturzystów. Była to okazja do wspomnień i podziękowań.

01-IMG_0288

01-IMG_0288
Obraz 1 z 45

Egzamin dojrzałości już za pasem. Jednak za nim maturzyści przystąpią do jednego z najważniejszych sprawdzianów swojej wiedzy, mają okazję pożegnać się z ostatnią placówką, która ich do niego przygotowała. W czasie uroczystości zakończenia szkoły przez uczniów liceum oraz technikum z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach nie zabrakło wspomnień i wzruszeń. Są to ostatnie chwile młodzieży w murach tej placówki.

Pośród wszelkich podziękowań i życzeń na dalszą ścieżkę życia, Dyrektor Grzegorz Machola podkreślał jak ważne dni czekają młodzież. Nadchodzące egzaminy oraz wybór studiów są pierwszymi krokami maturzystów w dorosłe życie. W podobny sposób zwróciła się do nich Starosta Kartuski Janina Kwiecień, obecna na uroczystości wraz z radnymi powiatowymi. Zaznaczyła jak wiele udało się osiągnąć młodzieży w minionych latach. Również w sposób żartobliwy przestrzegła maturzystów by utrzymali świetny poziom dotychczasowych wyników egzaminu dojrzałości, osiągnięty przez absolwentów ZSP. 

Zarówno dyrektor placów, jak i Starosta podziękowali całej kadrze nauczycielskiej za zaangażowanie w wychowanie młodzieży oraz ich proces edukacyjny.

Nie zabrakło miejsca na wyróżnienie uczniów, którym udało się zdobyć wysokie wyniki w nauce oraz wielu konkurach na szczeblu powiatowym oraz wojewódzkim. Otrzymali oni upominki książkowe oraz szczere życzenia dalszych sukcesów.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*