fot. mat. promocyjny

Maciej Hirsz wygrał Amateur Strongman Arnold Classic Africa 2017!

Maciej Hirsz, zawodnik Grupy Słabek, wygrał prestiżowe zawody Amateur Strongman Arnold Classic Africa 2017!. Strongman z Kartuz od początku zawodów prezentował wysoką formę i utrzymał ją do ostatniej konkurencji.

Maciek Hirsz
fot. mat. promocyjny

Maciej Hirsz zwycięzcą

– Jestem szczęśliwy, że udało mi się osiągnąć to, nad czym tak ciężko pracowałem w ostatnich miesiącach – mówi Maciej Hirsz. – Zdawałem sobie sprawę, że poziom zawodów będzie wysoki, ale wiedziałem też, że moja forma pozwala mi walczyć o najwyższe miejsca. Wygrać takie zawody to nie tylko spełnienie jednego z marzeń, ale i motywacja do dalszej, ciężkiej pracy –  dodaje zawodnik

Zobacz też:  Patryk Zaborowski i Mateusz Szymczak o Mistrzostwach Polski w Kickboxingu [WIDEO]

W zawodach Maćkowi pomagał kolega z drużyny Grupy Słabek, Mateusz „Sumik” Ostaszewski, który również ma za sobą zwycięstwo w zawodach rangi Arnold Amateur Strongman.

Dzięki temu wynikowi Maciek wywalczył sobie bilet do USA na zawody Arnold Amateur 2018 (Mistrzostwa Świata) i start w turnieju PRO w Afryce w 2018 roku!

Warto również przypomnieć, że okazja do kibicowania Maćkowi nadarzy się już w tę niedzielę (14 maja) na zawodach w Kartuzach! Gościem specjalnym imprezy będzie Mariusz Pudzianowski, który tym razem pojawi się w roli sędziego.

Fot. mat. prasowy

Skomentuj: Maciej Hirsz wygrał Amateur Strongman Arnold Classic Africa 2017!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*