Krystian Gachewicz kandydatem KWW Otwarte Kaszuby na burmistrza Żukowa

Za nami pierwsza konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Wyborców Otwarte Kaszuby. Spotkanie to zainaugurowało kampanię wyborczą w gminie Żukowo.

W czasie środowej konferencji prasowej w Baninie poznaliśmy liderów list wyborczych Komitetu Wyborczego Wyborców Otwarte Kaszuby. Będą się oni ubiegać w październikowych wyborach o mandaty radnych w Radzie Miejskiej Żukowa. Krystian Gachewicz, kandydat na burmistrza przybliżył zebranym główne punkty swojego programu.

6 punktów zmian

Krystian Gachewicz to 27-letni mieszkaniec Banina. Jest przedsiębiorcą. W czasie konferencji, przedstawił pokrótce program zmian, jakie pragnąłby zrealizować po ewentualnej wygranej w wyborach. Składał się on z sześciu podstawowych punktów, które dotyczyły: komunikacji, infrastruktury, budowania społeczeństwa obywatelskiego, nowego modelu zarządzania gminą Żukowo, otwartości Kaszub oraz przedsiębiorczości.  Szczególnie podkreślana była kwestia zwiększenia zaangażowania mieszkańców w sprawy gminy. 

Kandydaci KWW Otwarte Kaszuby to głównie ludzie młodzi, czynnie działający w swoich środowiskach. Każdy z nich przybliżył zgromadzonym mieszkańcom swoje pomysły i plany na zmiany w gminie. Nie zabrakło żywej dyskusji oraz pytań ze strony gości.

Czytaj też: K. Gachewicz: Żukowo się zmienia, ale nie na miarę swojego potencjału

IMG_3023

2 komentarze

  1. Pingback: Spotkanie z mieszkańcami w Baninie relacje w mediach - KWW OTWARTE KASZUBY

  2. Pingback: Spotkanie z mieszkańcami w Baninie relacje w mediach - Krystian Gachewicz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*