Krystian Gachewicz kandydatem KWW Otwarte Kaszuby na burmistrza Żukowa

Krystian Gachewicz kandydatem KWW Otwarte Kaszuby na burmistrza Żukowa

Za nami pierwsza konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Wyborców Otwarte Kaszuby. Spotkanie to zainaugurowało kampanię wyborczą w gminie Żukowo.

W czasie środowej konferencji prasowej w Baninie poznaliśmy liderów list wyborczych Komitetu Wyborczego Wyborców Otwarte Kaszuby. Będą się oni ubiegać w październikowych wyborach o mandaty radnych w Radzie Miejskiej Żukowa. Krystian Gachewicz, kandydat na burmistrza przybliżył zebranym główne punkty swojego programu.

6 punktów zmian

Krystian Gachewicz to 27-letni mieszkaniec Banina. Jest przedsiębiorcą. W czasie konferencji, przedstawił pokrótce program zmian, jakie pragnąłby zrealizować po ewentualnej wygranej w wyborach. Składał się on z sześciu podstawowych punktów, które dotyczyły: komunikacji, infrastruktury, budowania społeczeństwa obywatelskiego, nowego modelu zarządzania gminą Żukowo, otwartości Kaszub oraz przedsiębiorczości.  Szczególnie podkreślana była kwestia zwiększenia zaangażowania mieszkańców w sprawy gminy. 

Reklamy

Kandydaci KWW Otwarte Kaszuby to głównie ludzie młodzi, czynnie działający w swoich środowiskach. Każdy z nich przybliżył zgromadzonym mieszkańcom swoje pomysły i plany na zmiany w gminie. Nie zabrakło żywej dyskusji oraz pytań ze strony gości.

Czytaj też: K. Gachewicz: Żukowo się zmienia, ale nie na miarę swojego potencjału

IMG_3021

Zdjęcie 2 z 18

Jeden Komentarz

  1. Pingback: Spotkanie z mieszkańcami w Baninie relacje w mediach - Krystian Gachewicz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*