Kiełpino. Pomóżmy Antosiowi w walce z chorobą. Ma dwa nowe guzy w drugim oku

Kiełpino. Pomóżmy Antosiowi w walce z chorobą. Ma dwa nowe guzy w drugim oku

3-letniego Antosia z Kiełpina, który walczy ze złośliwym nowotworem, czeka kolejna kosztowna chemioterapia w Nowym Jorku. Nie bądźmy obojętni – zbiórka środków na leczenie chłopca trwa!

To nie koniec walki Antosia Zielińskiego z Kiełpina o zdrowie. Przypomnijmy, że chłopiec mierzy się z poważnym nowotworem, konieczne było leczenie w USA. Jego lewe oko co prawda jest już w porządku, jednak pojawiły się dwa nowe guzy z rozsiewami w oku prawym. Konieczna będzie kosztowna chemioterapia w Nowym Jorku.

Jak czytamy na Facebookowej stronie, poświęconej walce Antosia z nowotworem, chłopca czekają trzy chemie dotętnicze, podane do prawego oczka, a to oznacza trzy kolejne miesiące, spędzone w Nowym Jorku. Konieczne jest ratowanie oczka Antosia, które jest jego oknem na świat, bo tylko na nie widzi.

Reklamy

-Antoś to pełen energii i uśmiechu chłopiec, który chce żyć jak równolatek i musimy zrobić wszystko, aby dać mu taką szansę – czytamy w Facebookowym poście na stronie. – Dlatego zmuszeni jesteśmy rozszerzyć zbiórkę, bo nie mamy aktualnie środków na tak kosztowne leczenie i potrzebujemy Waszej pomocy. Dotychczasowy plan leczenia obejmował jedynie chemioterapię do lewego oka.

Liczy się każda złotówka! Zbiórkę można wesprzeć TUTAJ. Gorąco zachęcamy do zainteresowania się sprawą – nie bądźmy obojętni!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*