Kiełpino. Dziś 5. urodziny Antosia Zielińskiego

Kiełpino. Dziś 5. urodziny Antosia Zielińskiego

Swoje urodzinowe święto ma dziś Antoś Zieliński – dzielny mały wojownik z Kiełpina (gm. Kartuzy), który nie ustaje w walce z groźnym nowotworem oczu.

O małym bohaterze, jakim niewątpliwie jest Antoś Zieliński z Kiełpina (gm. Kartuzy) słyszeli już chyba wszyscy. Chłopiec przez połowę swojego kilkuletniego życia boryka się z groźnym nowotworem oczu, nazywanym siatkówczakiem.

Pomóc mogło tylko kosztowne leczenie w Stanach Zjednoczonych. Zorganizowana została zbiórka środków na walkę z nowotworem, a także tzw. Gaszyn Challenge, w które zaangażowały się nie tylko lokalne firmy, ale również instytucje i urzędy.

Reklamy

Zobacz również: Urzędnicy na czele z burmistrzem w Gaszyn Challenge dla Antosia. Zobacz wideo!

Dziś Antoś Zieliński obchodzi swoje 5. urodziny. Z tej okazji redakcja zKaszub.info składa dzielnemu bohaterowi najserdeczniejsze życzenia – przede wszystkim zdrowia, pomyślności i jak najwięcej radości każdego dnia!

-Nie wygraliśmy jeszcze wojny ale nie poddajemy się mówią najbliżsi Antosia Zielińskiego. – Jeżeli ktoś chciałby sprawić naszemu wojownikowi radość, okazać mu swoje wsparcie, zachęcamy do wpłaty symbolicznej kwoty z okazji jego urodzin.

Wpłat dla Antosia Zielińskiego dokonywać można TUTAJ.

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*