Kartuzy. Teledysk do „Nogi będą bolały” realizowany w „Pretekście”

Kartuzy. Teledysk do „Nogi będą bolały” realizowany w „Pretekście”

Zakończyły się nagrania do nowego teledysku Sstonkii, czyli Karoliny Stankowskiej. W klipie wzięły udział młode kobiety z Kaszub, które zgłosiły się do współpracy. Teledysk, zrealizowany m. in. w kartuskim „Pretekście”, ujrzy światło dzienne już niebawem.

Niedawno pisaliśmy, iż Karolina Stankowska, znana jako Kaszubska Influencerka oraz Sstonkaa poszukuje młodych kobiet do swojego nowego teledysku. Zdradziła, że disco-polowa piosenka będzie nosić tytuł „Nogi będą bolały” i niewykluczone, że powtórzy sukces jej poprzedniego kaszubsko-góralskiego przeboju jeśli chodzi o liczbę wyświetleń.

Wczoraj realizowane było nagranie nowego klipu. Co istotne, ujęcia wykonano w znanym i lubianym kartuskim pubie „Pretekst”. Jak informuje Karolina Stankowska, teledysk będzie gotowy w ciągu 10 dni. Właściciele „Pretekstu” są bardzo zadowoleni ze współpracy z pochodzącą z gminy Przodkowo artystką i zachęcają do obejrzenia klipu.

Reklamy

-Cieszymy się, że Sstonka zdecydowała się na współpracę właśnie z pubem „Pretekst”. Liczymy, że klip odniesie spory sukces – mówią. – Powinniśmy jako przedsiębiorcy wspierać lokalnych twórców, którzy promują Kaszuby w całej Polsce. Tym samym jesteśmy otwarci na dalszą tego typu współpracę.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*