Region. „Folklove” K. Stankowskiej również na serwisach streamingowych i w radiu

Region. „Folklove” K. Stankowskiej również na serwisach streamingowych i w radiu

Ponad 13. tys. wyświetleń w nieco ponad 2 doby – to wynik, jakim poszczycić może się Karolina Stankowska, znana jako Sstonkaa i Kaszubska Influencerka. Jej najnowszy utwór „Folklove” trafił nie tylko na YouTube, do którego nawiązaliśmy, ale również na serwisy streamingowe, takie jak Spotify czy Apple Music. Mało tego, jej utwory, w tym nowe covery, wkrótce częściej będą pojawiać się w radiu.

O poczynaniach Karoliny Stankowskiej, znanej jako Kaszubska Influencerka, a także Sstonkaa pisaliśmy kilkakrotnie. Mieszkanka gminy Przodkowo zasłynęła przede wszystkim z zamiłowania do języka kaszubskiego, o czym opowiadała ostatnio w jednym z odcinków Dzień Dobry TVN oraz „Rozmowach w Perełce” na naszym portalu. Coraz częściej jednak słyszy się o niej jako o wokalistce muzyki disco-polo.

Jej ostatni utwór, zatytułowany „Folklove”, który pojawił się w sobotę, na moment publikacji tego artykułu zdobył już ponad 13 tys. wyświetleń w serwisie YouTube. To swego rodzaju połączenie folkloru góralskiego z kaszubszczyzną okazało się strzałem w dziesiątkę.

Reklamy

Co istotne, utwór oprócz serwisu YouTube, znaleźć też można na popularnych serwisach streamingowych, takich jak Spotify czy Apple Music. Mało tego, jak zdradza Karolina Stankowska, wkrótce więcej jej utworów, w tym coverów jej autorstwa, pojawi się na antenie popularnej regionalnej rozgłośni radiowej. Artystka zdradza, że jest na co czekać. Życzymy więc dalszych sukcesów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*