Kartuzy. Nowy klip Sstonkii już w czwartek. Zobaczymy w nim. m. in. os. Wybickiego i deptak

Kartuzy. Nowy klip Sstonkii już w czwartek. Zobaczymy w nim. m. in. os. Wybickiego i deptak

Już za dwa dni światło dzienne ujrzy nowy teledysk Sstonkii, czyli Karoliny Stankowskiej. Klip niemal w całości nagrano w Kartuzach – ponownie zobaczymy pub „Pretekst”, a ponadto blokowiska na os. Wybickiego czy deptak. Przebój pod tytułem „Hollywood” nawiązywać ma tym razem do lat 80. i 90. W nagraniach wzięła też udział para z okolic Przodkowa.

Pisaliśmy ostatnio, że nowy przebój Sstonkii, czyli Karoliny Stankowskiej, znanej również jako Kaszubska Influencerka, niebawem, a dokładnie we wrześniu, ujrzy światło dzienne. Jak się okazuje, obejrzymy go znacznie wcześniej, bo już za dwa dni!

Jak informowaliśmy, nowy klip pod tytułem „Hollywood” nawiązywać będzie do lat 80. i 90. Nie zabraknie więc oldschoolowego poloneza czy lodziarni. Teledysk niemal w całości został nakręcony w Kartuzach – przy blokach na osiedlu Wybickiego, w parku przy Urzędzie Miejskim, na deptaku oraz w pubie „Pretekst”.

Reklamy

Zobacz również: Limith z nowym przebojem. Trafił do telewizji muzycznych

Tym razem Karolinie Stankowskiej wokalnie towarzyszyć będzie TITZ, również zajmujący się muzyką. W teledysku wzięła również udział para z okolic Przodkowa. Poloneza do klipu udostępnił Łukasz Plichta, a lodziarnię Piotr Stencel z Sierakowic.

-Tylko sceny śpiewane zostały nagrane w studio filmowym w Gdańsku. Niestety w Kartuzach nie mamy takiego studia, ale wszystkie klipy i tak chcemy kręcić zawsze w powiecie kartuskim i pracować z ludźmi stąd podkreśla Karolina Stankowska. Teledysk do piosenki „Hollywood” już za dwa dni będzie można obejrzeć poniżej.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*