Kartuzy. Problem z odbiorem telewizji naziemnej?

Kartuzy. Problem z odbiorem telewizji naziemnej?

Czy telewizja naziemna w Kartuzach działa jak należy? Według jednego z naszych czytelników niekoniecznie, o czym przekonał się świeżo po przeprowadzce na jedno z kartuskich osiedli. Wszystko podłączył jak trzeba, jednak sygnału telewizji naziemnej brak. Zaznacza, że wcześniej mieszkał na wsi (kilka kilometrów od Kartuz), gdzie takie problemy się nie pojawiały.

Kilka tygodni temu do redakcji zKaszub.info odezwał się jeden z czytelników, zaniepokojony problemem, jaki napotkał po przeprowadzce na jedno z kartuskich osiedli. Chodzi o brak możliwości odbioru telewizji naziemnej, pomimo prawidłowego podłączenia dekodera. Jak twierdzi czytelnik, wcześniej mieszkając w Bielawach (gm. Przodkowo) nie miał miał takiego kłopotu, mimo tego, że teoretycznie tam prędzej mogłyby wystąpić tego rodzaju trudności.

Nasz czytelnik nie jest zainteresowany wchodzeniem w usługę abonamentową lokalnego dostawcy usługi telewizji kablowej. Zwraca jednak uwagę na to, że na osiedlu, na którym aktualnie mieszka, jest możliwość podłączenia się do nich.

Reklamy

Próbowaliśmy ustalić, co może być przyczyną tego, że telewizja naziemna w tym miejscu w Kartuzach nie działa. Wysłaliśmy nawet maila w tej sprawie do biura prasowego dostawcy telewizji kablowej. Odpowiedzi do dziś nie uzyskaliśmy. Czy mieliście do czynienia z podobnym problemem? Dajcie znać w komentarzach!

Jeden Komentarz

  1. Też mam ten problem

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*