Kartuzy. Kolejny radny mówi „nie” drogiemu parkowaniu dla mieszkańców

Kartuzy. Kolejny radny mówi „nie” drogiemu parkowaniu dla mieszkańców

„Nikt z nas nie lubi płacić więcej, natomiast trzeba wziąć pod uwagę, że obecnie obowiązujące stawki nie były zmieniane od 2003 roku” – pisze na Facebooku radny Tyberiusz Kriger, apelując do mieszkańców o zgłaszanie wszelkich uwag, które posłużą jako podstawa do ponownego przeanalizowania stawek za miejsca parkingowe.

Wczoraj informowaliśmy o piśmie, jakie do burmistrza Kartuz skierował Mariusz Treder, dotyczącym obniżenia opłat za parkowanie w Kartuzach. „Mieszkańcy nie mogą być obciążani kosztami nietrafionych decyzji” – grzmiał przewodniczący Rady Miejskiej. Również radny Tyberiusz Kriger w zamieszczonym na swoim Facebooku poście apeluje o zgłaszanie wszelkich uwag, które posłużą jako podstawa do ponownego przeanalizowania stawek za miejsca parkingowe.

-Niewątpliwie część zapisów wymaga modyfikacji. W tym miejscu chcielibyśmy jako Wasi przedstawiciele oddać Wam głos – pisze radny. – Wszystkie zgłoszenia zostaną przeanalizowane, a następnie przekazane do Urzędu celem wypracowania wspólnego stanowiska. Wierzymy, że w niedługim czasie uda doprowadzić się do spotkania radnych z burmistrzem, na którym wszyscy merytorycznie podejdziemy do tego tematu i z pominięciem prywatnych animozji osiągniemy kompromis satysfakcjonujący wszystkie strony.
 
Radny zaznacza, że przyjęte na ostatniej sesji nowe zapisy zaczną obowiązywać dopiero od przyszłego roku. Jest więc czas na wprowadzenie stosownych poprawek. Zachęca do zgłaszania pisemnie uwag do biura Rady Miejskiej, a także do niego osobiście na adres mailowy: tkriger@rada.kartuzy.pl.
 
-Nikt z nas nie lubi płacić więcej, natomiast trzeba wziąć pod uwagę, że obecnie obowiązujące stawki nie były zmieniane od 2003 roku i odbiegają znaczącą od obowiązujących realiów – dodaje T. Kriger.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*