Kartuzy. Będzie rewolucja w parkowaniu: „Za postój można zapłacić nie wychodząc z pojazdu…”

Kartuzy. Będzie rewolucja w parkowaniu: „Za postój można zapłacić nie wychodząc z pojazdu…”

Dobre wieści dla wszystkich kierowców z samego rana w poniedziałek przyniósł kartuski radny Tyberiusz Kriger. Okazuje się, że w „stolicy Kaszub” wreszcie będzie można płacić za parkowanie z pomocą aplikacji mobilnej. „W końcu, po paru latach starań mój wniosek został zrealizowany” – komentuje rajca.

Jak informuje w mediach społecznościowych kartuski radny Tyberiusz Kriger, w końcu, po paru latach starań jego wniosek, dotyczący wprowadzenia możliwości opłaty za miejsce miejsce parkingowe za pomocą aplikacji mobilnej, został zrealizowany.

Opłaty  będzie można uiszczać za pomocą aplikacji AnyPark, która dostępna jest zarówno dla urządzeń działających w systemie Android, jak i iOS (iPhone).

Reklamy

-Korzystanie z aplikacji mobilnych jest wygodne i bezpieczne, za postój można zapłacić nie wychodząc z pojazdu. Aplikacje umożliwiają określenie konkretnego czasu postoju – wyjaśnia Tyberiusz Kriger. – Jeśli jesteś nowym użytkownikiem aplikacji AnyPark, otrzymasz 3 godziny pierwszego parkowania gratis. Po zalogowaniu do aplikacji kliknij przycisk „zrealizuj voucher”, a następnie użyj kodu „start”.

Więcej informacji znaleźć można na stronie aplikacji.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*