Dzisiejszego poranka mieszkańcy Kaszub mogli podziwiać pięknie gorejące niebo. Niecodzienny widok, był wyraźnym znakiem obecności świętego Mikołaja. Z pewnością tak piękny poranek był cudownym podarunkiem dla wszystkich, którzy jeszcze nie otrzymali swoich prezentów!

fot. nadesłane





![Ścinanie Kani w Muzeum Kaszubskim [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/06/scinanie_kani_051-150x150.jpg)


![„Kashubian Primavera” w Parlamencie Europejskim [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/05/Wystawa_1_800x533-150x150.jpg)

Najnowsze komentarze