Dzisiejszego poranka mieszkańcy Kaszub mogli podziwiać pięknie gorejące niebo. Niecodzienny widok, był wyraźnym znakiem obecności świętego Mikołaja. Z pewnością tak piękny poranek był cudownym podarunkiem dla wszystkich, którzy jeszcze nie otrzymali swoich prezentów!

fot. nadesłane





![Ekipa św. Mikołaja w somonińskich szkołach [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/12/mikolajki_somonino_012-1-150x150.jpg)
![Szkielet wieloryba ze Stralsundu na Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/06/Szkielet-wieloryba-ze-Stralsundu-na-Wydziale-Biologii-Uniwersytetu-Gdanskiego-ZDJECIA-150x150.jpg)



Najnowsze komentarze