Dzisiejszego poranka mieszkańcy Kaszub mogli podziwiać pięknie gorejące niebo. Niecodzienny widok, był wyraźnym znakiem obecności świętego Mikołaja. Z pewnością tak piękny poranek był cudownym podarunkiem dla wszystkich, którzy jeszcze nie otrzymali swoich prezentów!

fot. nadesłane





![I miejsca dla zespołów Radunia w rozgrywkach juniorskich! [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2019/07/DSC02126-150x150.jpg)




Najnowsze komentarze