W Sierakowicach wkrótce rozpocznie się budowę gazociągu. Możliwe utrudnienia

W Sierakowicach wkrótce rozpocznie się budowę gazociągu. Możliwe utrudnienia

W przyszłym tygodniu rozpoczną się prac związane z budową długo wyczekiwanego gazociągu w Sierakowicach. Potrwać mają do końca października. Jak informuje Urząd Gminy, w związku z pracami, mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Temat gazyfikacji Sierakowic oraz całej gminy poruszany jest już od wielu lat. O zasadności tej inwestycji oraz planach z nią związanych mówił w ubiegłym Mirosław Kuczkowski. Powracał on też na niedawnych zebraniach sołeckich.

Jak informuje Urząd Gminy w Sierakowic, budowa długo wyczekiwanego gazociągu na rozpocząć się już w najbliższy wtorek, 23 kwietnia. Roboty prowadzone będą etapowo i nie przewiduje się długotrwałych utrudnień ruchu na drogach głównych. Planowany termin zakończenia robót ma nastąpić w październiku tego roku. W związku z wykonywaniem robót wystąpić mogą chwilowe utrudnienia w ruchu drogowym w obrębie danej miejscowości.

Reklamy

Wszelkie uwagi w zakresie sposobu wykonania inwestycji mogą Państwo zgłaszać telefonicznie bezpośrednio do firmy DGM budowa Sp. z o. o., która jest wykonawcą danej inwestycji. Kontaktować można się również z kierownikiem robót, Jędrzejem Maciszka  – 530-587-975.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*