Auto Miras został Najlepszym Serwisem Blacharsko – Lakierniczym w Polsce

Auto Miras został Najlepszym Serwisem Blacharsko – Lakierniczym w Polsce

Auto Miras został Najlepszym Serwisem Blacharsko – Lakierniczym w Polsce. Nagrodę przyznano na XI Gali Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów w Warszawie.

20181123121614748

Zdjęcie 1 z 5

– Od zawsze powtarzam, że na takie wyniki pracujemy razem z moim zespołem. To blisko stu pracowników, którzy swoim zaangażowaniem, pozwalają nam zdobywać takie rezultaty. To im przyznaje tę nagrodę i to Im serdecznie za to dziękuje. To zaszczyt pracować z najlepszymi – mówił Prezes Zarządu Mirosław Makurat.

Spółka Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy działa na rynku nieprzerwanie od 1997 roku. Świadczy dla wszystkich marek motoryzacyjnych usługi mechaniczne oraz blacharsko-lakiernicze, posiadając certyfikat TUVRHEINLAND. Jest jednym z największych centrów napraw powypadkowych w kraju. Posiada certyfikowany przez markę BOSCH serwis mechaniczny.

Auto Miras jest oficjalnym partnerem serwisowym BMW Bawaria Motors, posiada również autoryzację marki Porsche na naprawy blacharsko-lakiernicze.

*Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy to:*

– ponad 20 lat doświadczeń
– 6 stanowisk mechanicznych
– 18 stanowisk blacharskich
– 3 profesjonalne komory lakiernicze
– 6 stref przygotowawczych
– ponad 180 samochodów zastępczych
– setki naprawionych samochodów
– tysiące zadowolonych klientów

Reklamy


Serwis doceniony przez klientów, jak również przez wiele organizacji. Laureat licznych nagród, takich jak: Złota Lakiernia, Warsztat Roku, Hit Roku i wielu innych.

Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy należy do Grupy Makurat, w skład której wchodzą również firmy zajmujące się sprzedażą samochodów, ubezpieczeniami, wynajmem samochodów czy budownictwem mieszkalnym.

www.automiras.pl <http://www.automiras.pl/>

Odwiedź profil firmy Auto Miras na Facebooku wejdź tutaj <https://www.facebook.com/automiras/?ref=br_rs>!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*