Za nami Konkurs Wiedzy o Motoryzacji AutoMiras 2019 [ZDJĘCIA]

Za nami Konkurs Wiedzy o Motoryzacji AutoMiras 2019 [ZDJĘCIA]

Mają niezwykłą wiedzę o motoryzacji, „cztery kółka” to ich pasja. AutoMiras docenia tę pasję i wspiera młodych. Za nami 3. Konkurs Wiedzy o Motoryzacji.

AutoMiras konkurs 2019 - fot. zKaszub.info - IMG_9807

Zdjęcie 1 z 25

To już trzecia edycja Konkursu Wiedzy o Motoryzacji. Z roku na rok, konkurs cieszy się coraz większą popularnością wśród uczniów, czego dowodem jest liczba ponad 250 uczestników eliminacji. Do finału dotarło jedynie 25 najlepszych z całego powiatu kartuskiego. Wsród nich także dwie panie.

W siedzibie firmy AutoMiras, organizatora i inicjatora konkursu, odbyło się wręczenie nagród najlepszym. Dla uczniów, którzy zajęli miejsca podium przygotowano atrakcyjne nagrody, m.in. tablet, laptop, czy smartphone. 

CZYTAJ TEŻ: Lokalnie i globalnie, 10-letnia współpraca szkoły „na Wzgórzu” [ZDJĘCIA]

Wręczenia nagród dokonali: Prezes firmy Auto Miras – Mirosław Makurat, Wicestarosta Powiatu Kartuskiego Piotr Fikus, Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski, Komendant Komisariatu Policji w Żukowie Dawid Knop, Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Kartuzach Jolanta Tersa oraz Dyrektor Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Gdańsku Dariusz Gobis.

WYNIKI:

  • 1 miejsce – Aleksander Tessa, Szkoła Podstawowa w Kamienicy Królewskiej
  • 2 miejsce – Marcin Lejk, Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierakowicach
  • 3 miejsce – Maciej Polejowski, Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierakowicach

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*