Zmieniamy Kaszuby: rośnie jakość życia!

Zmieniamy Kaszuby! Z roku na rok Kaszuby pięknieją, a jakość życia mieszkańców regionu ulega wyraźnej poprawie. Wielka w tym zasługa samorządów lokalnych i współpracujących z nimi firm, instytucji i organizacji pozarządowych, a także… Unii Europejskiej. Unii, która finansuje wiele projektów.

Modernizacja dworca PKP i jego otoczenia w Kartuzach/ fot. Alicja Hinc

Redakcja portalu zkaszub.info zaprasza samorządy, firmy, organizacje pozarządowe i wszelkie inne podmioty,a także osoby prywatne do zaprezentowania swojego udziału w dziele pn. „Zmieniamy Kaszuby” .
Napiszcie, jak zmieniacie Kaszuby i prześlijcie nam swoje materiały, a my zamieścimy je nieodpłatnie na pierwszej stronie naszego portalu. Zastrzegamy sobie jednak prawo do publikacji we wspomnianym dziale jedynie nigdzie wcześniej nie publikowanych materiałów. Podmiot zgłaszający zaś zobowiązany jest do nierozpowszechniania publikacji w innych mediach.

Niezastosowanie się do tego wymogu spowoduje usunięcie artykułu z działu. W przypadku uznania materiałów za budzące wątpliwości natury merytorycznej, prawnej bądź godzących w interes spółki AMK Portal, organizator odstąpi od ich publikacji.
Materiały będą na bieżąco i nieodpłatnie publikowane do końca roku lub dłużej w zależności od zainteresowania projektem. Po jego zakończeniu teksty pozostaną w zasobach archiwalnych portalu. Pozostaną więc dostępne dla internautów.

Oczywiście, projekt będzie dodatkowo promowany w mediach społecznościowych.

Materiały przesyłajcie drogą elektroniczną na skrzynkę e-mail: redakcja@zkaszub.info.

Skomentuj: Zmieniamy Kaszuby: rośnie jakość życia!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*