Zimna kąpiel po ciepłych pączkach

Zimna kąpiel po ciepłych pączkach

Przodkowskie morsy niedawno wzięły udział w międzynarodowym zlocie morsów w Mielnie a już zapowiadają następną imprezę: nocne morsowanie w tłusty czwartek.

Na XVII Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie przybyły tysiące miłośników kąpieli w zimnej wodzie z całego kraju, jak również z zagranicy. Nie mogło zabraknąć w tym dniu również Klubu Sportowego Przodkowskich Morsów. Morsy z Przodkowa uczestniczyły w tej imprezie po raz pierwszy, ale już dzisiaj wiedzą, że wybiorą się tam za rok.

Najbliższa impreza miłośników zimnej kąpieli z Przodkowa zapowiada się w tłusty czwartek o godz. 20. Po pączkowym obżarstwie morsy spotkają się nad jeziorem Białym w gminie Kartuzy by zażyć tam lodowatej kąpieli. „Planujemy również ognisko i wspólne biesiadowanie” – mówi Żaneta Zaborowska, przodkowski mors i dodaje, że w niedzielę planowany jest również wyjazd na morsowanie do Garczyna a na marzec zaplanowane jest spotkanie z morsami z całej Polski na zlocie w Sopocie.

Klub sportowy „Przodkowskie Morsy” założyła siódemka pozytywnie zakręconych przyjaciół. Wśród nich są osoby uprawiające systematycznie różne dziedziny sportu: łyżworolki, tenis ziemny, pływanie, siłownia, fitness i nordic walking. Łączy ich pasja do zdrowego i aktywnego trybu życia.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*