Wyczechowo. Wypadek z udziałem motocykla. 2 osoby w szpitalu

Wyczechowo. Wypadek z udziałem motocykla. 2 osoby w szpitalu

Wczoraj policjanci z kartuskiego drogówki pracowali na miejscu wypadku drogowego w Wyczechowie (gm. Somonino). Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 38-letni kierowca motocykla, jadąc z Somonina, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na lewy pas drogi i zderzył się czołowo pojazdem marki Volkswagen.

Do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty doszło wczoraj po godzinie 14 w Wyczechowie (gm. Somonino).

Jak wstępnie ustalili policjanci, 38-letni kierowca motocykla, jadąc z Somonina, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na lewy pas drogi i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym pojazdem marki Volkswagen, którym podróżowała 70-letnia kobieta wraz z 72-letnim pasażerem.

Reklamy

Ranny kierowca motocykla oraz pasażer pojazdu osobowego zostali przewiezieni do szpitala. Po wstępnych ustaleniach funkcjonariusze wykonali oględziny pojazdów, oględziny miejsca wypadku drogowego, dokumentację fotograficzną oraz szkic sytuacyjny.

Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg wypadku i apelują do uczestników ruchu o zachowanie ostrożności na drodze. Przyczyną wielu zdarzeń drogowych, do których dochodzi na naszych drogach, jest niestosowanie się do przepisów ruchu drogowego czy też nadmierna prędkość.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*