Smętowo Chmieleńskie. 2 osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku

Smętowo Chmieleńskie. 2 osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku

W minioną sobotę kartuscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Smętowie Chmieleńskim (gm. Kartuzy). Ze wstępnych ustaleń wynika, że 45-letnia kobieta jadąca volkswagenem podczas skręcania doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym fordem, którym podróżowały 3 osoby. Wskutek zdarzenia i odniesionych obrażeń do szpitala przewiezione zostały dwie pasażerki forda.

W sobotę przed godziną 19 oficer dyżurny kartuskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w Smętowie Chmieleńskim (gm. Kartuzy). Na miejsce zadysponowano patrol policji oraz służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 45-letnia kobieta podróżująca volkswagenem, najprawdopodobniej podczas skręcania doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym fordem 20-letnim mężczyzną.

Reklamy

W wyniku zdarzenia i odniesionych obrażeń do szpitala przewiezione zostały dwie pasażerki forda. Funkcjonariusze sporządzili oględziny miejsca zdarzenia, pojazdów oraz dokumentację fotograficzną.

Policjanci apelują do każdego o rozwagę na drodze. Również do kierowców – zmniejszenie prędkości wbrew pozorom nie opóźni zbytnio dotarcie na miejsce przeznaczenia – a może znacząco poprawić bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*