Lniska. Wypadek z udziałem 3-ech samochodów. Jedna osoba w szpitalu

Lniska. Wypadek z udziałem 3-ech samochodów. Jedna osoba w szpitalu

Wczoraj funkcjonariusze z kartuskiej drogówki pracowali na miejscu wypadku drogowego w Lniskach (gm. Żukowo), w wyniku którego jedna osoba trafiła do szpitala. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący renaultem, jadąc w kierunku Gdańska, nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu, w wyniku czego najechał na tył peugeota, który z kolei siłą uderzenia najechał na tył jadącego przed nim auta marki BMW.

Wczoraj po godzinie 19 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Lniska (gm. Żukowo). Na miejsce natychmiast zadysponowano patrol policji oraz służby ratunkowe.

Funkcjonariusze z kartuskiej drogówki wstępnie ustalili, że 50-letni mieszkaniec powiatu gdańskiego, jadąc renaultem w kierunku Gdańska, nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu, w wyniku czego najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Peugeot, który siłą uderzenia najechał na jadące przed nim auto marki BMW.

Reklamy

W wyniku całego zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka peugeota, która została przewieziona do szpitala. Po wstępnych ustaleniach funkcjonariusze wykonali oględziny pojazdów, oględziny miejsca wypadku drogowego, dokumentację fotograficzną oraz szkic sytuacyjny.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*