Wracamy do sprawy kartuskiego taksówkarza. Żąda publicznych przeprosin od konkurenta

Wracamy do sprawy kartuskiego taksówkarza. Żąda publicznych przeprosin od konkurenta

„Zdecydowaliśmy się na publiczne przeprosiny i jeśli nie zostanie to spełnione, wkroczymy na drogę sądowego postępowania cywilnego, gdzie będziemy ubiegać się tego samego plus zadośćuczynienia pieniężnego na rzecz kartuskiego domu dziecka” – informuje taksówkarz Szymon Opiński w związku działaniami nieuczciwego konkurenta przeciwko jego osobie. Jak twierdzi, posiada w tej sprawie dowody, m. in. w postaci nagrań.

O problemie, z jakim boryka się Szymon Opiński, młody taksówkarz z Kartuz, pisaliśmy kilka dni temu. Jeden z jego konkurentów, jak przekonuje, zaczął perfidnie działać na jego szkodę, m. in. pośrednio przyczyniając się do negatywnych wpisów na temat Opińskiego w mediach społecznościowych.

Rozpowszechniane są nieprawdziwe oskarżenia (…). Zapewniam, że żadne tego typu gierki nie powstrzymają mojej działalności – oznajmił w przesłanym oświadczeniu Szymon Opiński, a następnie skonsultował sprawę z prawnikiem. Tym samym do jego konkurenta trafi pismo z żądaniem publicznych przeprosin.

Reklamy

Zobacz również: Młody taksówkarz atakowany przez konkurenta? Wydał oświadczenie

-Zostały podjęte zdecydowane kroki prawne w sprawie nieuczciwego konkurenta, który próbuje zaszkodzić mojej działalności, na co posiadam odpowiednie dowody w postaci nagrań, wiadomości i nie tylko. W przedsądowym piśmie zdecydowaliśmy się na publiczne przeprosiny na łamach portalu zKaszub.info i jeśli nie zostanie to spełnione, wkroczymy na drogę sądowego postępowania cywilnego, gdzie będziemy ubiegać się tego samego plus zadośćuczynienia pieniężnego na rzecz kartuskiego domu dziecka – informuje taksówkarz Szymon Opiński.

Poniżej przeczytać można pismo, jakie zostało wysłane konkurentowi Szymona Opińskiego:

Zobacz również: Szymon Opiński – nowy kartuski taksówkarz, dostępny 24H/7

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*