Młody taksówkarz atakowany przez konkurenta? Wydał oświadczenie

Młody taksówkarz atakowany przez konkurenta? Wydał oświadczenie

„Rozpowszechniane są nieprawdziwe oskarżenia, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości” – oświadcza Szymon Opiński, taksówkarz z Kartuz, odnosząc się do niekorzystnych wpisów na jego temat w mediach społecznościowych. Jak twierdzi, za sprawą pośrednio stoi jeden z jego konkurentów.

Szymon Opiński to stosunkowo „świeży” taksówkarz w Kartuzach. Swoich klientów zachęca m. in. dobrą ceną za przejazdy i elastycznością jeśli chodzi o czas pracy. Od niedawna jednak, jak twierdzi, boryka się z działaniem na jego szkodę pośrednio przez jednego z konkurentów.

Chodzi o niekorzystne wpisy na temat pracy Szymona Opińskiego w mediach społecznościowych. Młody taksówkarz postanowił oficjalnie ustosunkować się do sprawy, przesyłając oświadczenie do naszej redakcji z prośbą o publikację. Oto jego treść:

Reklamy

W ostatnich dniach nastąpił zmasowany atak na moją działalność, rodzinę i mnie samego. Rozpowszechniane są nieprawdziwe oskarżenia, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Sprawa została zgłoszona organom ścigania i innym instytucjom, a więc osoby, które przyczyniły się do tej „akcji” poniosą odpowiednie konsekwencje. Jednocześnie zapewniam, że żadne tego typu gierki nie powstrzymają mojej działalności.

Szymon Opiński

Zobacz również: Szymon Opiński – nowy kartuski taksówkarz, dostępny 24H/7

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*