Szymon Opiński – nowy kartuski taksówkarz, dostępny 24H/7

Szymon Opiński – nowy kartuski taksówkarz, dostępny 24H/7

Zależy Ci na tanich przejazdach taksówkarskich dostępnych 24 godz. na dobę przez 7 dni w tygodniu? Skorzystaj z usług Szymona Opińskiego, nowego kartuskiego taksówkarza. Kliknij i dowiedz się więcej!

Mieszkasz w „stolicy Kaszub” lub okolicy i zależy Ci na możliwości zamówienia taksówki również w godzinach wieczornych lub nocnych? Zdarza Ci się podróżować tzw. taryfą po całym kraju, a jednocześnie nie chciałbyś/chciałabyś za to przepłacić?

Odezwij się koniecznie do Szymona Opińskiego, nowego miejscowego taksówkarza, który jako jedyny w Kartuzach oferuje przewóz nawet 7 osób! Szymon na taksówce pracuje od blisko 2. miesięcy, a grono jego klientów stale się powiększa.

Reklamy

Młody taksówkarz podkreśla, że czeka na telefony od klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu – tym samym dzwonić można o każdej porze. Otwarty jest też na rozmowę i negocjację, gwarantując przy tym miłą atmosferę podczas jazdy.

Przejazdy z Szymonem Opińskim możliwe są na terenie całego kraju. Chcesz skorzystać z jego usług? Odwiedź tą stronę na Facebooku lub zadzwoń pod numer telefonu: 695 655 313

2 komentarze

  1. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wracaliśmy z Panem Szymonem w weekend z urodzin. Fakt, czekaliśmy ok 20min na przyjazd, ale nie ma co się dziwić w sobotę jest spory ruch. Cena zrekompensowała nam wszystko, naprawdę. Polecam!

  2. Serdecznie polecam przejazdy z panem Szymonem. Bezpiecznie, miło i za rozsądne pieniądze.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*