Przed paroma godzinami Nadleśnictwo Kościerzyna opublikowało na swoim fanpage’u na Facebooku zdjęcia potwierdzające obecność wilków w regionie. Drapieżnika sfotografował pracownik Lasów Państwowych.
Zobacz też: Psy do adopcji z Dąbrówki: Sulcio
Wilki w kościerzyńskich lasach przebywają już od czterech lat. Sfotografować udało się je dopiero teraz. Na zdjęciach Zdobysława Czarnowskiego znalazły się trzy drapieżniki.







![Ferie w Trójmieście: lodowiska czekają [ZESTAWIENIE]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/01/Ferie-w-Trojmiescie-lodowiska-czekaja-ZESTAWIENIE-150x150.jpg)
![Szpital w Wejherowie: blisko 105 mln zł na rozbudowę [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/08/20170801_144719_resized-150x150.jpg)

Najnowsze komentarze