Przed paroma godzinami Nadleśnictwo Kościerzyna opublikowało na swoim fanpage’u na Facebooku zdjęcia potwierdzające obecność wilków w regionie. Drapieżnika sfotografował pracownik Lasów Państwowych.
Zobacz też: Psy do adopcji z Dąbrówki: Sulcio
Wilki w kościerzyńskich lasach przebywają już od czterech lat. Sfotografować udało się je dopiero teraz. Na zdjęciach Zdobysława Czarnowskiego znalazły się trzy drapieżniki.







![Chmielno z nowym rekordem na III Festiwalu Truskawek Kaszubskich! [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2018/06/30062018_III_Festiwal_Truskawek_Kaszubskich_Chmielno_2018_zKaszub-21-150x150.jpg)


Najnowsze komentarze