Za nami IV edycja Festiwalu Talentów „co na widelcu to w sercu”

Za nami IV edycja Festiwalu Talentów „co na widelcu to w sercu”

To upalne, niedzielne popołudnie Hopowo zapamięta na długo. Na festiwalowej scenie można było m in. posłuchać wiersza „HopoBabki” autorstwa śp. Krystyny Walkusz oraz żartów śp. Waleriana Jaks znanego w Hopowie i okolicach jako Walek.

Oprócz tego wystąpiła „Kapela pod nóżkę” i chyba niejedna nóżka oderwała się od ziemi, wystukując rytm skocznych poleczek. Bazarek rękodzieła, jak co roku, przykuwał uwagę miłośników własnoręcznie tworzonych cudeniek.

A kto rozbawił publiczność do łez? Oczywiście Kabaret Kùńda! Na scenie wystąpił także Wiesław Naczk, przygrywając znane melodie.

Reklamy

HopoBabki przygotowały również mnóstwo atrakcji dla dzieci, jak i dorosłych m. in. dmuchańce, fotobudkę 3D, kolorowe warkoczyki, tatuaże, wielkie bańki mydlane oraz dzięki wsparciu pani Agaty ze Stajni przy Sarnim Dworze jazdę na kucykach.

Na amatorów strzelania czekała również strzelnica. Nie zabrakło też celu charytatywnego, bo część dochodu z wydarzenia wesprze rehabilitację Daniela Gogolińskiego z Kiełpina.

Realizacja tego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie sponsorów, darczyńców oraz wszystkich tych którzy pomagali i wspierali HopoBabki w pracach.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*