Ukradł rower i chciał go sprzedać. Wpadł w ręce policji

Ukradł rower i chciał go sprzedać. Wpadł w ręce policji

Wczoraj kartuscy policjanci zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który ukradł rower o wartości ponad 1,5 tysiąca złotych. Mundurowi odzyskali skradzione mienie, a zatrzymany usłyszał zarzuty kradzieży. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat więzienia.

Wczoraj dyżurny kartuskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży roweru wartego 1 600 zł. Policjanci natychmiast zajęli się tą sprawą, zebrali dostępne informacje i pracowali nad ustaleniem sprawcy kradzieży.

Dzięki szybkiej rekcji policjantów i uzyskanych informacji już tego samego dnia udało się ustalić i zatrzymać złodzieja, który poprzez portal społecznościowy udostępnił post dotyczący sprzedaży roweru. Jak się okazało, był to rower poszukiwany przez funkcjonariuszy kartuskiej komendy.

Reklamy

Mundurowi zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który dokonał kradzieży. Policjanci odzyskali też skradzione mienie. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 43-latkowi zarzutu kradzieży. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*