Kartuzy. Złapano 4-ech poszukiwanych. Dopuścili się m. in. kradzieży i oszustwa

Kartuzy. Złapano 4-ech poszukiwanych. Dopuścili się m. in. kradzieży i oszustwa

W ciągu czterech minionych dni kartuscy policjanci zatrzymali cztery osoby poszukiwane, które dopuściły się różnych czynów, m. in. oszustwa, kradzieży czy prowadzenia pojazdu w stanie po użyciu alkoholu.

Do policjantów z kartuskiej komendy każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których funkcjonariusze wszczynają poszukiwania. Celem mundurowych jest znalezienie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymanie.

Powód ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości może być tylko jeden – chęć uniknięcia kary i pozostania jak najdłużej na wolności. W ciągu ostatnich czterech dni kartuscy policjanci zatrzymali 4 osoby poszukiwane. W czynnościach związanych z zatrzymywaniem tych osób brali udział funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego oraz dzielnicowi.

Reklamy

Funkcjonariusze zatrzymali 3 osoby, które były poszukiwane sądowymi zarządzaniami doprowadzenia do zakładu karnego lub aresztu śledczego. Wśród nich byli sprawcy między innymi takich czynów, jak prowadzenie pojazdu w stanie po użyciu alkoholu, oszustwa czy kradzieży. A jedna z zatrzymanych osób była poszukiwana przez prokuraturę w celu doprowadzenia do jednostki policji.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*